Witaj! \ Hello!

Witaj!

Zapraszam do mojego miejsca, gdzie dzielę się tym co tworzę, co mnie pasjonuje i inspiruje. Czuj się swobodnie i zaczerpnij ile chcesz. Zostaw ślad po sobie, komentuj, to będę mogła również odwiedzić Ciebie.

Welcome to my place where I share what I make, what fascinates and inspires me. Feel freely and take as much as you want. Leave a trace behind, comment, that I'll also be able to visit you.


piątek, 6 maja 2011

Julia...:)
Siedzi na parapecie i rozmyśla....:)
Zagadkowa osoba, nikt nie wie skąd pochodzi, gdzie się urodziła.. Mało mówi - lubi obserwować,ale dużo się uśmiecha. :) Na razie mieszka ze mną, a kto wie, czy za dzień ,dwa, nie powędruje gdzieś dalej..


Pozdrawiam słonecznie:), dzięki Kobitki, że cały czas zaglądacie i komentujecie:) :*

robienie tych lalek budzi we mnie z coś z takiego dziecinnego marzycielstwa..:) Tylko nie wiem czy mogę sobie na to pozwolić..
Rita

7 komentarzy:

 1. I ciekawe co wymyśli... :) Lala jest super! :) Pozdrowionka! Aga

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie się zastanawia, w jaką to podróż przyjdzie jej wyruszyć. I co ją czeka. I może dlatego trochę się boi, a trochę cieszy na myśl o nieznanym... Coraz bardziej mi się podobają Twoje lale. Ta ma fajną czuprynę i oczywiście rewelacyjne butki..

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie,ze możesz sobie pozwolić na dziecięce marzycielstwo ,ja tam sobie pozwalam ;D
  Laleczka jest fantastyczna,śliczna i słodka !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest urocza:)
  Każdy centymetr dopracowany.
  Dziecięce marzycielstwo jest wskazane.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam wrażenie, że to właśnie Twoje marzycielstwo nadaje każdej lalce duszę. Nie przestawaj marzyć (i tworzyć takich wspaniałości)! Pozdrawian serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczna dziewczynka z tej Julii,Ritko:-)
  Tylko przytulic:-)
  Usciski-Halinka-

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dobre słowo :)