Witaj! \ Hello!

Witaj!

Zapraszam do mojego miejsca, gdzie dzielę się tym co tworzę, co mnie pasjonuje i inspiruje. Czuj się swobodnie i zaczerpnij ile chcesz. Zostaw ślad po sobie, komentuj, to będę mogła również odwiedzić Ciebie.

Welcome to my place where I share what I make, what fascinates and inspires me. Feel freely and take as much as you want. Leave a trace behind, comment, that I'll also be able to visit you.


niedziela, 30 stycznia 2011

Uśmiech kota:)

Witajcie kochani!:)
Dziś taki post mniej hand-mejdowy. Siedzę w książkach (a raczej w większości w kserówkach), jakoś mi się udało okiełznać chęć dłubania:) i tylko czasami coś sfilcuję, jak dokończę i opstrykam to pokażę. Ala chciałam wpaść na bloga, wrzucić coś dla przyjemności:), bo tak nam zapowiadają nam to słońce, a tu nic! i tak odgrzebałam kilka zdjęć ze słońcem i kilka z kotem;) a konkretnie moja kocicą Sonią. Nie wiem jak Wy ale ja mam wrażenie że ona się leniwie uśmiecha :))
I jeszcze zdjęcia łazienkowe:) z ukochanymi kaczuchami w słońcu:)
Ja lecę coś poczytać, chociaż już mi DNA, białka ssb, polimerazy i startery uszami wychodzą...;) Takie biologiczne życie, niestety w skali mikro. A potem, do czego tez was zachęcam, przerwa na skoki:), konkurs w Willingen.
Dziękuje, że do mnie zaglądacie i też, że zostawiacie ciepłe słowa:* jest mi taaaaaaaak bardzo miło:))) Życzę dobrego tygodnia, z radością i słońcem w sercu :* :))

Rita

7 komentarzy:

 1. To trzecie zdjęcie najbardziej mi się podoba!

  Miłej nauki... nie, nauka nigdy nie jest miła!

  OdpowiedzUsuń
 2. rozbrajający koci uśmiech :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam po wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj:) Kot się ewidentnie uśmiecha:) dziękuję za odwiedziny i miłe słowa...j.

  OdpowiedzUsuń
 5. aż się mi ciepło zrobiło patrząc na te zdjęcia:)
  a kota masz genialnego:D

  OdpowiedzUsuń
 6. a zdjęć Maćka nie masz?;p Sonia fajne miny strzela:) słońca u nas coraz więcej, więc można poczuć wiosnę:) A nauka bywa przyjemna! Więc przyjemności! :) :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Masz śliczną kicię. Jej uśmiech jest bardzo stateczny, jednak widać, że jest niezmiernie zadowolona. Mój brał solarkę na parapecie. Zostało tylko puste miejsce. Ciesz się spólnymi chwilami bo są urocze.
  Dzięki, że do mnie zajrzałaś. Miło jest u Ciebie, będę zaglądać.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dobre słowo :)