Witaj! \ Hello!

Witaj!

Zapraszam do mojego miejsca, gdzie dzielę się tym co tworzę, co mnie pasjonuje i inspiruje. Czuj się swobodnie i zaczerpnij ile chcesz. Zostaw ślad po sobie, komentuj, to będę mogła również odwiedzić Ciebie.

Welcome to my place where I share what I make, what fascinates and inspires me. Feel freely and take as much as you want. Leave a trace behind, comment, that I'll also be able to visit you.


czwartek, 26 lipca 2012

Poduchy :)

Jak ja dawno tego nie robiłam.. nie pisałam..

To był dla mnie ważny czas (prawie rok juz minął!), dużo sie w moim życiu zmieniło. Piszę już z innego miejsca, wyprowadziłam się, założyłam rodzinę (jeżeli tak kobieta może powiedzieć:) i jest, mimo różnych trudów, pięknie:)

Dużo czasu i siły zabierała mi praca, teraz na szczęście będzie trochę lżej. Mam teraz ogródek, a więc kiedy pogoda pozwala to będę robic zdjecia w plenerze:) Pierwsze, po długiej przerwie, pokazuje poduszki. Niestety pogoda była bez rewelacji, stąd zdjęcia niestety średnie. Dużo było roboty z tymi poduszkami, az mi sie cierpliwość prawie skończyła, ale intencja: na nowy dom, mnie mobilizowała do konca:) Najgorzej jak mi się niektóre moduły, juz pozszywane ze sobą, porozłaziły.. zszywałam cienką, nitka zwykłą żeby nie było widać. I przesadziłam z delikatnością;)Tak, więc postanowiłam powrócić, bo zabawki produkuje dalej, na tyle ile czas pozwoli, ale nadal mnie to kręci więc mimo wszystko sie nie poddaję:)

Mam nadzieję, że ktos jeszcze do mnie zajrzy:)
P.S. Dziękuję jeszcze raz Tym, które zachecały mnie do powrotu do pisania bloga, dziekuję:*

Rita


7 komentarzy:

 1. Super, że wróciłaś! Gratuluję nowego miejsca w życiu, zwłaszcza założenia rodziny :). Czekam niecierpliwie na Twoje zabawki, uwielbiam je! A poduszki bardzo energetyczne!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo się cieszę, że wróciłaś.
  Poduszki są wspaniałe i mają super kolory. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. No nareszcie! Witamy ponownie ;)
  Piękne podusie nadziergałaś, takie oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

  Pozdrawiam serdecznie, Piwi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj kochana, jak fajnie, ze wróciłaś. Poduszki cudnie kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. superowo ,że wrócilas .
  Podusie cudowne i życze szczescia w nowym miejscu

  OdpowiedzUsuń
 6. Poduchy cudne. Nie mogę się napatrzeć!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dobre słowo :)