Witaj! \ Hello!

Witaj!

Zapraszam do mojego miejsca, gdzie dzielę się tym co tworzę, co mnie pasjonuje i inspiruje. Czuj się swobodnie i zaczerpnij ile chcesz. Zostaw ślad po sobie, komentuj, to będę mogła również odwiedzić Ciebie.

Welcome to my place where I share what I make, what fascinates and inspires me. Feel freely and take as much as you want. Leave a trace behind, comment, that I'll also be able to visit you.


sobota, 2 kwietnia 2011

Róża i Miś Niezapominajka

Już nie mogłam się doczekać, żeby wam pokazać kolejna lale i mojego pierwszego misia w skali makro:) Dziekuję, za tak miłe komentarze o poprzedniej, to mnie bardzo zmotywowało. Tak ostatnio pomyślałam, że mimo, że nie znam dziewczyn do których zaglądam, chociaż z niektórymi miałam szczęsliwe okazje popisac maile:) to jesteście mi bliskie Wy i to co robicie, to mnie inspiruje i czasami sobie myślę co u Was co teraz tworzycie, dla mnie jest to coś nowego i cennego:)
A teraz konkret:) Oto Róża:


i kilka danych technicznych;) ma 21 cm wzrostu, wypełniona jest niestety watą. Ma różyczkę we włosach, uczesanych w warkocze i zwiniętych w baranki, albo jak kto woli fryzurka a la Helga:) rózyczki na bucikach i kwiatuszki trzy na sukieneczce. Wdzianko ciemno zielone zawiązywane jest na kokardkę z łańcuszka - to średnio widać. Moze ma troszkę minę naburmuszoną.. ale jej przejdzie:)

A teraz Mis Niezapominajka. Na początku stwierdziłam, że ma lekko specyficzne spojrzenie, ale się szybko z nim oswoiłam i teraz nie wiem czy go oddam...:) Miał być miś - facet, więc kokardki i inne serduszka odpadają, dlatego padło na kwiatuszka:)
Pozdrawiam wiosennie i zachęcam do spacerów, a w szczególności posłuchania ptaszków i poobserwowania świata (natury, nie miasta i ludzi) Żebyśmy wszyscy mogli powiedzieć dziecku: to jest sikorka, a to zięba a nie tylko: to jest ptaszek, co pięknie śpiewa:) Bo ja ostatnio jestem za edukacją o życiu:)

9 komentarzy:

 1. Przepiękna lala! Bardzo oryginalna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej,hej-Ritko:-)
  Przesliczna lalucha.Strasznie pracochlonna,ale warto sie pomeczyc dla takiego effektu.
  Misiuniek tez przeuroczy!
  Usciski-Halinka-

  OdpowiedzUsuń
 3. zakochałam się w Misiu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku ,jaka śliczna ta lala! Czy ja kiedyś bedę umiała taka zrobić :))
  Misio cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. piękna lala i bardzo oryginalny misiak (to chyba przez wzgląd na to spojrzenie)

  OdpowiedzUsuń
 6. Lala jest cudna - napracowałaś się - warkocze, kwiatki - ale warto było, świetna jest!
  Odnośnie myślenia o odwiedzających - ja mam tak samo. I chciałam Ci napisać, zanim znów zapomnę - że zanim mi napisałaś, że zapraszasz ponownie, byłam u Ciebie tego dnia z 4 razy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ślicznie ci wyszła i lala i miś - są niesamowicie misterne! Nie mogę się nadziwić tym kwiatkom u lali!

  OdpowiedzUsuń
 8. Róża jest śliczna. I taka trochę folkowa:) Bardzo mi się podoba:) A spojrzenie misia jest hipnotyzujące;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dobre słowo :)