Witaj! \ Hello!

Witaj!

Zapraszam do mojego miejsca, gdzie dzielę się tym co tworzę, co mnie pasjonuje i inspiruje. Czuj się swobodnie i zaczerpnij ile chcesz. Zostaw ślad po sobie, komentuj, to będę mogła również odwiedzić Ciebie.

Welcome to my place where I share what I make, what fascinates and inspires me. Feel freely and take as much as you want. Leave a trace behind, comment, that I'll also be able to visit you.


sobota, 15 stycznia 2011

Znowu na niebiesko:)

Witajcie:)
Jestem zawalona nauką, koniec semestru, sesja tuz tuż a ja bym najchętniej siedziała w domu i dłubała swoje pierdułki :D I tak o to muszę walczyć sama ze sobą i starać się wykrzesać z siebie trochę rozsądku:) W efekcie powstał naszyjnik i moja ambicja była tak wielka że w dzisiejszą pogodę postanowiłam mu zrobić zdjęcia... Wkurzałam się strasznie, bo nie dość,że ciemne to jeszcze nieostre.  Coś tam z nimi kombinowałam, żeby było lepiej.
Wrzucam jeszcze zaległe zdjęcia, tak się wahałam bo te naszyjniki pozostawiają wiele do życzenia, ale co mi tam;) Naszyjnik czerwony już pokazywałam, teraz może lepiej się prezentuje na niebieskim tle. I lazurowy trochę zakręcony, pamiątka po jednej z ulubionych bluzek:)
Mam taka tendencję do zbytniego wybiegania w przyszłość i tak sobie siedzę i marzy mi się pracować właśnie szyjąc i dłubiąc różne biżu-pierdułki. Po prostu zeby było to coś więcej niż tylko twórczy odpoczynek "po godzinach". Moja biologia jest super ale do szycia to się ma nijak;) (a pomyśleć że w przedszkolu chciałam zostać baletnicą...:) W każdym razie to jeszcze duuuużo przede mną, dużo do nauczenia się:) Może kiedyś się uda.

Tymczasem dziękuje za przemiłe komentarze, pozdrawiam ciepło:)

Rita

4 komentarze:

 1. Fajnie wyszły. Nigdy nie myślałam o tym sposobie tworzenia naszyjników. :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami fajnie jest coś zrobić dla siebie.
  Wyszły bardzo urocze.
  Czekam na dalsze Twoje twory:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wyszły rewelacyjnie!!!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu :) Rozejrzałam się trochę u Ciebie, bardzo fajne naszyjniki, szczególnie podobają mi się te ze skórą. Bransoletki też bardzo fajnie wyszły :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za dobre słowo :)