Witaj! \ Hello!

Witaj!

Zapraszam do mojego miejsca, gdzie dzielę się tym co tworzę, co mnie pasjonuje i inspiruje. Czuj się swobodnie i zaczerpnij ile chcesz. Zostaw ślad po sobie, komentuj, to będę mogła również odwiedzić Ciebie.

Welcome to my place where I share what I make, what fascinates and inspires me. Feel freely and take as much as you want. Leave a trace behind, comment, that I'll also be able to visit you.


sobota, 13 listopada 2010

Nowe chęci:)

Znowu czuje chęci do robienia świeczek. Wiąże się to z reguły z dużym bałaganem - połowa kuchni w wosku.. kuchni niestety nie mojej, wiec tym gorzej;) ale mimo to jest bardzo fajnie. Może gdzieś już czuję jakiś zimowy klimat?:) Nie wiem jak to możliwe gdy mamy listopad a na dworze temperatury lekko wiosenne, ale trzeba korzystać z weny i chwili wolego. Na razie tylko jedna świeczka, cynamonowe się jeszcze robią ale tez zamieszczę zdjęcia jak będą gotowe. I dodaję zaległe zdjęcia dwóch naszyjników. U mnie ostatnio na "tapecie" złoty i fiolet. Nie wiem jak to się ma do aktualnych trendów ale... :)1 komentarz:

Dziękuję za dobre słowo :)